Orzaks’tan Darülaceze’ye Gıda Takviyesi Bağışı

Orzaks Darülaceze Bağışı

Son dönemde dünya ile birlikte ülkemiz için de risk yaratan Koronavirüsü (Covid-19) vaka sayısı günden güne artıyor. Pek çok ülkeyi etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele kapsamında, özellikle 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlıkları olan bireyler için gıda takviyelerinin öneminin farkındayız. 

Türkiye’de vaka sayıları hızla artarken, en büyük risk grubunu oluşturan 60 yaş üzeri vatandaşlarımızın yaşadığı Darülaceze’de bağışıklık sistemini güçlendirici gıda takviyelerimizi yaşlılarımızla buluşturduk. 

Coronavisürü gibi hastalıkları atlatabilmenin en etkili yolu bağışıklık sistemimizi koruyarak vücut direncimizi yükseltmekten geçiyor. 

Orzaks ailesi olarak, Ocean markamıza ait D3 vitamini, kapsül formda balık yağı ve çinko desteklerimizle özellikle 60 yaş üzeri ve kronik rahatsızlıkları bulunan hastaların bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine katkı sağlıyor ve bu önemli günleri birlikte aşmak için çabalıyoruz. 

Genel Müdürümüz Yunus Emre Alimoğlu’nun da belirttiği gibi ‘Her bir can bizim için önemli’ ve bu düşünceyle bir kişiye bile fayda sağlamak bizim için oldukça değerli. 

Besinlerden alınan vitamin ve minerallerin yanında gıda takviyelerinin de bağışıklık sistemini güçlendirmekte büyük öneme sahip olduğunu biliyoruz ve ülkemizin bulunduğu bu zor durumdan en hızlı şekilde çıkabilmesi için tüm imkanlarımızla durmadan çalışıyoruz.