Ocean Balık Yağı Şurup Türkiye’nin 3 Yıldır En Çok Tercih Edilen Balık Yağı!

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Balık Yağı Şurubu

OTC alanında sektör lideri olan Orzaks İlaç, “Sağlığa Hediye” anlayışı çerçevesinde 100’e yakın gıda takviyesini yüksek kalite ve üretim standartlarında üreterek 15 yılı aşkın süredir tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Ürün portföyünde yer alan ve balık yağı pazarında ciddi bir hakimiyete sahip olan Ocean markası; hekimler, eczacılar ve tüketiciler tarafından güvenle tercih edilen bir üründür. Ocean Balık Yağı ürün grubunda yer alan “Ocean Balık Yağı Şurup”, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında 3 yıl üst üste Türkiye’nin en çok tercih edilen* balık yağı şurubu olmuştur.

Anne ve babalar tarafından güvenle tercih edilen Ocean Balık Yağı Şurup yüksek omega 3 kaynağı olup; 1480 mg Toplam Omega 3, 740 mg EPA, 470 mg DHA içermektedir. Soğuk sularda yaşayan balıklarından elde edilir. IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından her partide test edilerek 5 yıldız onayına sahiptir. Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici içermez. Portakal, karışık meyve ve limon aromalı seçenekleriyle ITQI (Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü), Singapore Taste Awards ve America Food Awards tarafından üstün lezzet ödüllerine sahiptir.

*Yıllık satış verilerine göre.